Witamy Państwa na stronie naszej agencij interaktywnej.

Z naszą agencją interaktywną zakładanie strony jest dziecinnie proste!

Zapraszamy do skorzystania z naszych interaktywnych usług obejmujących: projektowanie stron internetowych, aplikacje internetowe oraz marketing internetowy. Jest wiele firm, które oferuje oprogramowanie do sklepu internetowego, ale żadna nie zaoferuje Państwu tak zaawansowanego systemu sprzedażowego po tak niskiej cenie zintegrowanego z porównywarkami cen. Z naszą firmą prowadzenie strony internetowej to czysta przyjemność, tylko u nas profesjonalny program do prowadzenia sklepu internetowego na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz referencjami.

agencja interaktywna łódź częstochowa
Projektowanie stron internetowych w naszej agencji interaktywnej to pewność i gwarancja sukcesu w internetowym handlu!

Często klienci odwiedzający daną stronę internetową czy serwis informacyjny robią to tylko raz pod wpływem przeprowadzonej właśnie akcji promocyjno – marketingowej, po czym strona internetowa jest mało odwiedzana. Można wówczas uznać, że promocja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Strona internetowa firmy w jakiś sposób nie spełniała oczekiwań klienta. Naszym celem projektując stronę internetową jest sprawienie, aby klient po pierwszej wizycie zapamiętał Twój sklep internetowy i wielokrotnie do niego powracał. Dzięki sieci sprzedawca mieszkający w Łodźi, Gdańsku czy Bydgoszczy ponosząc niskie koszty dociera do szerokiego kręgu odbiorców mieszczących się np. w Olsztynie, Częstochowie czy Lublinie – dociera do klientw z całej Polski! Klient nie ruszając się z domu może zapoznać się szczegółowo z Twoimi ofertami. Projektowanie stron internetowych polega więc z jednej strony na stworzeniu mechanizmu tak aby strona internetowa z punktu widzenia odwiedzającego była atrakcyjna, natomiast z punktu widzenia właściciela profesjonalna. Na atrakcyjność składa się szereg elementów natury merytorycznej i technicznej dlatego też nasze strony internetowe, oprogramowanie spełni Państwa oczekiwania i zapewni dużą sprzedaż jak i oglądalność.

Odległość nie gra roli! Nie ważne czy mieszkasz w Łodźi, Gdańsku czy Bydgoszczy – zamów profesjonalną stronę.

Bardzo ważne dla firmy jest, aby jej sklep internetowy program był na bieżąco aktualizowany i pozycjonowany. Wówczas, klient chętnie do niego powróci w poszukiwaniu świeżych informacji. Dodatkowa reklama w Google Adwords zwiększa odwiedzalność strony. Świadomość znalezienia nowych informacji, promocji, towarów lub danych w znacznym stopniu wpływa na stronę internetową, liczbę jego odwiedzin. Nasza strona internetowa, oprogramowanie posiada galerie zdjęć, forum dyskusyjne dla klientów, strony informacyjne CMS danej branży. Sklep internetowy powinien automatycznie aktualizować bazę towarów, powinien umożliwiać dowolną modyfikację towarów i treści. Elementy te wpływają na strony internetowe, ich atrakcyjność, nadając im bardziej uniwersalny charakter. Nawet bardzo interesujący sklep internetowy może być unikany przez odwiedzających za sprawą złego zaprojektowania i wykonania. Najczęściej popełnianym błędem jest zbyt wolne ładowanie się stron i zła funkcjonalność. Powodem długiego ładowania się stron jest najczęściej nadmiar grafiki oraz zdjęć o dużych wymiarach. Jeśli sklep internetowy program posiada zbyt skomplikowany lub źle opracowany interfejs użytkownika może utrudnić prowadzenie sklepu internetowego, a w efekcie zniechęcić oglądającego do ponownego odwiedzenia. Sklep internetowy oprogramowanie powinien stwarzać sfobodny dostęp do zawartych informacji, towarów – powinien być prosty i logiczny. Jest to tylko mała część aspektów projektowania, które bierzemy pod uwagę.

Nasz CMS:

Nasz CMS jest komunikatywny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Po nałożeniu grafiki na CMS-a otrzymacie Państwo w pełni funkcjonalny i profesjonalny CMS wraz z instalacją na serwerze oraz pomoc w zarządzaniu.
agencja interaktywna bydgoszcz szczecin

agencja interaktywna olsztyn gdańsk lublin

Szukasz agencji w Olsztynie, Częstochowie czy Lublinie? Zamów u nas tworzenie stron internetowych w 48h!

Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i modyfikacją stron WWW. Tworzymy strony i serwisy WWW a nasze usługi marketingowe w pełni zaspokajają potrzeby Klientów. Nasze serwisy są komunikatywne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a ich konstrukcja sprawia, że znajdują się na czele list tematycznych wyszukiwarek, co przekłada się na dużą ilość odwiedzin stron Klientów.

Zakładanie sklepu internetowego to nie wszystko, pierwszym i najistotniejszym krokiem w promocji strony www jest zgłoszenie jej do wybranych wyszukiwarek i katalogów. Odpowiednie zredagowanie treści i niektórych znaczników może w dużym stopniu wpłynąć na widoczność i otwarcie sklepu internetowego w zasobach systemów indeksujących, do których została zgłoszona.

Oferujemy wykonanie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Podczas realizacji projektu mogą Państwo na bieżąco zgłaszać wszelkie uwagi i zastrzeżenia. Tworzenie sklepu internetowego – począwszy od prostego do zaawansowanego. Po wykonaniu projektu otrzymacie Państwo w pełni funkcjonalny i profesjonalny mechanizm sprzedażowy wraz z instalacją na serwerze, zarejestrowaną i skonfigurowaną domeną, rejestracją w wyszukiwarkach, integracją z Allegro.pl oraz pomoc w uruchomieniu i zarządzaniu sklepem. Jeśli Państwo nadal nie wiedzą jak założyć sklep internetowy zapraszamy do kontaktu z nami.