Budowa sklepów internetowych

Prezentacja w Internecie stwarza możliwość nie tylko powiększenia grona odbiorców, ale również stanowi istotne narzędzie marketingowe. Dzięki obecności w „e-shilen” będziecie Państwo dostępni dla potencjalnych klientów przez 24 godziny na dobę. W odróżnieniu od tradycyjnego sposobu zakupu, budowa sklepów internetowych jest bardzo korzystna. Sklep dzierżawiony dedykowany w Internecie może zostać włączony w naszym serwisie, głównym warunkiem jest zarejestrowanie się w „e-shilen”. Klient poprzez panel administracyjny może wystawiać produkty w sklepie. Produkty tez są promowane na głównej stronie sklepu. Jeśli są Państwo zainteresowani otwarciem nowego sklepu, prosimy o wypełnienie formularza. Budowa sklepów internetowych …

Budowa sklepów dzierżawionych dedykowanych

Sklepy tego typu są sklepami, które może posiadać osoba fizyczna lub firma, która zgłosi chęć dzierżawy. Sklepy tego typu są zakładane bardzo prosto: po zgłoszeniu, rejestracji i wpłacie 50zł. na konto uruchamiamy taki sklep. Warunkiem działania jest regularne opłacanie co miesiąc wyżej wymienionej kwoty. Nie ma innych dodatkowych opłat.

Budowa sklepów internetowych

Sklep dzierżawiony jest to kompletny mechanizm sklepowy z rozbudowanym panelem administracyjnym i dodatkowymi stronami informacyjnymi. Budowa sklepów internetowych to proces gdzie następuje połączenie sklepu i informacyjnej strony internetowej. Sklep zawiera system CMS umożliwiający samodzielną aktualizację stron informacyjnych przypisanych do sklepu (możliwość samodzielnego zarządzania zawartością treści witryny internetowej). Mogą Państwo na bieżąco aktualizować produkty ze zdjęciami jak również zarządzać kategoriami, podkategoriami, promocjami, nowościami, produktami miesiąca itp. Zamówienia ze sklepu przychodzą na Państwa e-mail i SMS, jak również istnieje wgląd we wszystkie zamówienia, generowana jest także faktura pro forma.

Budowa sklepów internetowych – proponujemy założenie sklepu internetowego w serwisie „e-shilen” i wykorzystanie Internetu jako medium promocyjnego dla Państwa firmy i produktów, udostępnienie nowego kanału dystrybucji oraz poszerzenie grupy odbiorców. Najważniejsza cecha naszego sklepu dzierżawionego: konstrukcja sklepu jest tak opracowana aby roboty indeksujące dotarły do każdego towaru, przez co zwiększa to możliwość znalezienia oferty sklepu przez wyszukiwarki a które są najlepszym sposobem na wygenerowanie ruchu na stronie.